Dr. Jonida Xhyra-Entorf: Përkthyese dhe mësuese për gjuhët shqip dhe gjermanisht
 

Kontakt


Ju mund tė mė kontaktoni si mė poshtė:

Email

Email

Email

Tel. +49 89 354 2457

Email

Faks +49 89 7497 9323

Email

Mobil +49 179 670 1541


Ose nėpėrmjet kėtij formulari (Fushat e shenjara me ngjyrė tė kuqe duhet tė plotėsohen patjetėr!)

Gjinia:

Emri:

Mbiemri:

Firma:

Rruga:

Kodi postar / Vendi:

Shteti:

Numri i telefonit:

E-mail-i:

Arsyeja e njoftimit tuaj:

Unė dėshiroj njė ofertė pėr pėrkthim me shkrim.
Unė dėshiroj njė ofertė pėr pėrkthim me gojė.
Unė dėshiroj njė ofertė pėr mėsimin e gjuhės shqipe.
Unė dėshiroj diēka tjetėr.

Njoftimi juaj:

Emėrtimi i dokumentit: